لطفا منتظر بمانید....

ورود با حساب کاربری

عضویت در بیمه پارسیان امین

درباره ما

درباره ما

شرکت توسعه پارسیان امین آرکا مجموعه ای است که توسط هیئت مدیره ای متشکل از افراد متخصص و با تجربه که سالها به عنوان نماینده حقیقی، مشاور در امور قراردادها، شرکتها و موسسات بازرگانی و همچنین مجری قراردادهای بیمه ای فعالیت مستمر داشته اند؛ تأسیس شده و با آرمانهای ویژه ای که از ابتدای فعالیت خود به آن  ایمان داشته و دارند، که همانا ارائه خدمات صادقانه و تاکید بر اصل مشتری مداری و جلب رضایت  مشتریان بوده است و توانسته اند با حمایت از حقوق بیمه گزاران و حفظ منافع و ارزشهای والا بیمه گری پس از دریافت مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به جمع کارگزاران حقوقی بیمه پیوسته و فعالیت خود را آغاز نمایند. شرکت توسعه پارسیان امین آرکا به بیمه گزاران به چشم یک شریک عمده نگریسته و منافع آنها را از منافع خود مجزا نمی بیند. امید است که با استعانت از درگاه خداوند متعال و با تجربیاتی بالغ بر15سال بتوانیم همچنان در خدمت بیمه گزاران کلان کشور عزیزمان باشیم.

اعضاء هیأت مدیره این شرکت در آغاز از سال 1383 وارد عرصه نمایندگی بیمه ایران شدند و پس از تبدیل ماهیت از حقیقی به حقوقی و ارائه خدمات و مشاوره های ارزنده به بیمه گذاران حقوقی و کلان کشور پس از اخذ مجوز از بیمه مرکزی ایران پا به عرصه کارگزاری نهاده و در سال 1398 پس از طی دوره های ارزیابی خسارت و کارشناسی های بیمه ای شرکت توسعه پارسیان امین آرکا با شماره ثبت 540585 به عنوان کارگزاری حقوقی بیمه مرکزی شروع به فعالیت نمود.

دفتر مرکزی این شرکت با همکاری 25 تن از زبده ترین کارشناسان بیمه ای که دوره های حرفه ای و فنی را به صورت منظم طی نموده اند اداره شده و نسبت به ارائه خدمات به بیمه شدگان اهتمام می ورزند.


اشتراک گذاری