لطفا منتظر بمانید....

ورود با حساب کاربری

عضویت در بیمه پارسیان امین

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

خرید بیمه مسافرتی

هرسال هزاران نفر راهی سفرهای خارجی می شوند که یکی از مهمترین ملزوماتشان به همراه داشتن بیمه مسافرتی است. الی گشت به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های گردشگری در کنار تمامی خدمات مسافرتی نظیر فروش بلیط هواپیما، رزرو هتل و تور مسافرتی در سراسر جهان امکان خرید بیمه مسافرتی را برای همراهان خود فراهم آورده است.

بیمه مسافرتی ابزار مناسبی برای حفظ سلامتی در برابر اتفاقاتی است که امکان دارد در حین سفر برای مسافر به وجود آید، بطوری که می تواند هزینه های مالی و استرس های ناشی از آن را در مسافرت کاهش دهد. درواقع با خرید بیمه مسافرتی شما یک حامی و پشتیبان برای تمام طول سفرتان دارید.

بیمه مسافرتی خارج از کشور

هنگام برنامه ریزی برای سفر کمتر کسی به فکر اتفاق های ناخوشایند می افتد و عده ای خرید بیمه مسافرتی را هزینه ای بیهوده می دانند، اما با اندکی دوراندیشی می توان در مقابل تمام مشکلات بیمه شد.

در صورت نداشتن بیمه در سفر، مسافر مجبور می شود که هزینه های یک درمان جزئی یا یک جراحی کوچک را جبران نماید که این امر به نوبه خود می تواند هزینه های گزافی را بر دوش مسافر بگذارد. از این رو الی گشت برای رفاه مسافرین و رضایت خاطر آنها، همه مسافران را در همه تورها، به صورت رایگان تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار داده است.

همراه داشتن بیمه سفر برای برخی کشورها مانند حوزه شنگن اجباری و در برخی سفرها انتخابی است اما پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه ریسک همراه نداشتن بیمه در سفر را قبول نکنید.

مزایا و پوشش های بیمه مسافرتی

پوشش های بیمه مسافرتی به گونه ای است که تقریباً برای تمامی مشکلات احتمالی در طول سفر راهکاری دارد. این پوشش ها با توجه به مشخصات بیمه گذار و نوع قرارداد تغییر می کند. پرداخت هزینه های درمان و پزشکی، بازگشت بیمه گذار به کشور در صورت بروز حادثه، برگرداندن افراد درجه ۱ خانواده فرد بیمه گزار، پرداخت هزینه های ارسال دارو، پرداخت تمامی هزینه های مربوط به پیگیری مسائل حقوقی، پرداخت تمامی هزینه ها در صورت گم شدن مدارک شناسایی، حواله وجه به فرد بیمه گزار، پرداخت هزینه های مربوط به تأخیر در حرکت، پرداخت هزینه در صورت گم شدن بار بیمه گزار، جستجو و ارسال بار بیمه گزار و پرداخت هزینه های ناشی از تأخیر در ارسال بار برخی از حوادث تحت پوشش بیمه مسافرتی برای مسافران عادی هستند.

نحوه دریافت خسارت بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی فقط در خارج از کشور اعتبار دارد و کلیه خدمات آن با توجه به قرارداد فی مابین مطابق با شرایط عمومی توسط شبکه بین المللی تضمین و ارائه می گردد. قوانین دریافت خسارت هر شرکت بیمه گذار متفاوت است اما رعایت موارد و نکات زیر به اطمینان هرچه بیشتر برای تسریع روند دریافت خسارت بیمه مسافرتی کمک می کند.

درخواست امداد: با مراکز پاسخگویی ۲۴ ساعته بین المللی (یا دفاتر ایران) تماس بگیرید و مشخصات بیمه نامه، تلفن و شرح مختصری از حادثه را اعلام کنید.

اعلام خسارت: باید تا ۷ روز بعد از بستری شدن یا مشاوره پزشکی با شرکت بیمه تماس بگیرید.

اگر فرد با خطر جانی روبه رو باشد قوانین فوق برایش صدق نخواهد کرد. او باید سریعاً به بیمارستان رفته و در اولین فرصت با شرکت بیمه تماس بگیرد.


اشتراک گذاری